. Cемінар-практикум з елементами тренінгу «Організація освітнього процесу відповідно до концепції Нової української школи» - 11 Січня 2018 - Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Субота, 20.04.2024, 14:16

Головна » 2018 » Січень » 11 » Cемінар-практикум з елементами тренінгу «Організація освітнього процесу відповідно до концепції Нової української школи»

На базі ООЗ «Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1» разом з методистом відділу освіти Голохою А.В. проведено семінар-практикум з елементами тренінгу «Організація освітнього процесу відповідно до концепції Нової української школи».

Семінар складався з теоретичної та практичної частин. На початку теоретичної частини вчителі формулювали проблемні питання щодо Нової української школи. З доповіддю виступила Голоха А.І., в якій розповіла про особливості навчального процесу майбутніх першокласників. Разом із заступником директора з НВР Шкуро Т.В. обговорили питання нового державного стандарту початкової школи.

Цікаво і незвично пройшла практична частина семінару. Бараннікова І.Ю. разом з вчителями провела фрагмент заняття майбутніх першокласників «Ранкова зустріч», познайомила з формою та структурою проведення. Грабар І.М. разом з колегами показала елемент практичного заняття роботи в групах із застосуванням наочності. Разом з Голохою А.І. вчителі розробили ментальну карту.

Цей семінар був надзвичайно корисний та пізнавальний для всіх вчителів початкових класів, він дозволив подолати «бар'єр невідомості». Звісно, невирішених питань лишилось ще безліч, та перші кроки на шляху змін зроблено.

Фото далі на офіційній сторінці  ООЗ "Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Героя Радянського Союзу В.С.Колісника", у Facebook

Переглядів: 627 | Додав: Natalka | Рейтинг: 1.0/1

«  Січень 2018  »