. Ти наше диво калинове, кохана українська мово! - 17 Листопада 2017 - Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Середа, 24.04.2024, 21:23

Головна » 2017 » Листопад » 17 » Ти наше диво калинове, кохана українська мово!
Ти наше диво калинове, кохана українська мово!

9 листопада 2017 року, у день української писемності та мови,   учні 3-А класу (класний керівник - Шутько Ірина Іванівна)  провели свято під гаслом: «Ти наше диво калинове, кохана українська мово!» Вишиванки, патріотичні зачіски та святково прикрашений клас  - все свідчило про свято!

День пройшов під гаслом «Говоримо українською!». Напередодні учні написали коротенькі твори-есе  про значення мови в житті людини. На початку кожного уроку  учні  зачитували  свої твори.

Свято пройшло  у вигляді гри «Шукачі скарбів».  Діти працювали в групах, збирали «скарби української мови»: відновлювали прислів’я,  пригадували  забавлянки,  відгадували загадки,  змагались  у швидкому та правильному  промовлянні скоромовок, вивчили лічилки, мирилки, розповідали вірші про мову,  учні-актори показали сценку-гумореску Павла Глазового «Кухлик», переглянули відеоролик «Легенда про пісню».

Українська народна пісня - яке ж це диво! Задушевна, милозвучна, проста, як усе геніальне. Тому недаремно , що без пісні – не  проходить жодне свято. І віночок українських пісень, які є улюбленими в родинах третьокласників, був фінальним акордом свята.

Звичайно, ми не  змогли перерахувати всі скарби українського фольклору, але зерна любові до рідного краю, рідної мови були посіяні в дитячі душі.

Переглядів: 623 | Додав: Natalka | Рейтинг: 5.0/1

«  Листопад 2017  »