. Тиждень історії. - 19 Жовтня 2021 - Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Субота, 20.04.2024, 11:26

Головна » 2021 » Жовтень » 19 » Тиждень історії.
Тиждень історії.

З 11 по 13 жовтня для учнів ООЗ «Борівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Героя Радянського Союзу В.С. Колісника Борівської селищної ради» та його філій був проведений тиждень історії. В рамках проведення тижня  були сплановані заходи, підготовлені цікаві різноманітні завдання, використовувалися різні форми і методи роботи. Протягом тижня майже всі учні були задіяні у проведенні заходів, які були  спрямовані на виховання поваги до історичної спадщини, традицій, культури українського народу та світової спільноти. Учні 5 – 11-х класів ООЗ «Борівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1» (вчителі Буднік В.О. та Корецька Н.В.) стали учасниками заходів тижня історії: зустріч учнів 10-х класів з учасником ООС Голубіним Сергієм Павловичем, присвяченої Дню козацтва, історична гра «Така цікава історія» (5-6 класи), клуб любителів історії «Пишаємося своєю історією» (перегляд відео матеріалу, розгляд наочності, розповідь вчителя, 7-8 класи),  круглий стіл « Україна – це Європа» (перегляд відео матеріалу, діалог на тему, захист учнівських робіт на дану тему, 9-11 класи), зустріч учнів 11-х класів з представником правоохоронних органів.

Для учнів Борівської ЗОШ І-ІІ ст. №2  (вчитель Мальований В.Ф.) – конкурс малюнків «Ми славного козацького роду» (1 – 4 класи),  історична пізнавально-розважальна гра «Козак з лугу» (5 – 6 класи),  гра «Перший мільйон «Ми всі родом з Русі-України» (7 – 8 класи), відео-диспут «Особиста гідність. Я – не товар!» (9 клас), було оформлено лепбук «Шляхами козацької слави» (7 клас).

У Підлиманській ЗОШ І-ІІ ст. (вчитель Бородавка М.В.) було проведено бесіду «Особливості розвитку цивілізацій доколумбової Америки» (8 клас), диспут «Вплив Арабського Халіфату на розвиток Європейського суспільства» (7 клас), урок-практикум роботи з історичними джерелами  «Від Декларація прав людини та громадянина до Конституції Франції 1791 року» (9 клас), пізнавальний урок «Поєднання Трипільської культури з культурою сучасної України» (6 клас).

Учні  брали активну участь у проведенні заходів. Вивчення історії є одним із найважливіших чинників патріотичного виховання учнів та формування їх активної життєвої позиції.

Переглядів: 169 | Додав: Natalka | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2021  »