. Аналіз результатів ЗНО з історії України у 2018 році. - Педагогічна лабораторія - Каталог файлів - Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
П`ятниця, 26.04.2024, 12:53

Аналіз результатів ЗНО з історії України у 2018 році.
[ Викачати з сервера (166.0 Kb) ] 21.11.2018, 20:36

Аналіз результатів ЗНО з історії України у 2018 році.(Презентація)

Аналіз результатів зовнішнього незалежного оцінювання з історії України в 2018 році

У Харківській області щорічно здійснюється аналіз якості результатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Два роки поспіль аналіз проводиться за такими показниками:

• середній бал ЗНО випускників закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО), які подолали поріг «склав/не склав» із навчального предмета;
  • учасники ЗНО, які не подолали поріг «склав/не склав»;
  • учні, які отримали від 160 балів і більше.

За кожним показником визначено рейтингове місце району (міста, ОТГ). У випадку, якщо показники мали однакове значення, перевага надавалася району (місту, ОТГ), де кількість учасників ЗНО із зазначеного навчального предмета була більшою.У 2018 році рейтингування районів (міст, ОТГ) області здійснювалося окремо по сільських районах, об’єднаних територіальних громадах, містах обласного значення та районах міста Харкова.

Середній бал із певного навчального предмета ЗНО обчислювався як середнє значення границь інтервалів шкали, запропонованою Українським центром оцінювання якості освіти (УЦОЯО). При цьому кількість учнів, які не подолали поріг «склав/не склав», при обрахунку середнього бала не враховувалася.

Для аналізу використано регіональні дані про результати зовнішнього незалежного оцінювання 2018 (за навчальними предметами), розміщені на сайті УЦОЯО (без урахування «інших категорій учасників», випускників закладів вищої та професійно-технічної освіти).

Аналітичні матеріали, що були підготовлені за підсумками проведеної роботи, містять аналіз результатів ЗНО-2018 по Харківській області порівняно з минулим роком за всіма навчальними предметами, із яких проводилося зовнішнє незалежне оцінювання.

Запропоновані матеріали стануть у нагоді методистам районних (міських, ОТГ) методичних кабінетів (інформаційних центрів), керівникам закладів загальної середньої освіти для використання в подальшій роботі щодо підвищення якості підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання.

Аналіз результатів ЗНО-2018 випускників закладів загальної середньої освіти Харківської області порівняно з іншими регіонами України

Далі...

Переглядів: 390 | Завантажень: 3 | Рейтинг: 0.0/0