. PISA. Тестування з математики. - 8 Жовтня 2017 - Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
П`ятниця, 26.04.2024, 19:54

Головна » 2017 » Жовтень » 8 » PISA. Тестування з математики.
PISA. Тестування з математики.

Міжнародне тестування PISA-2018

Що таке PISA?
PISA (The Programme for International Student Assessment) – це міжнародна програма оцінки якості системи освіти, суть якої полягає в опитуванні 15-річних учнів про отримані у школі знання та навички. Програма проводиться під егідою Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР). Останнього разу опитування проводили у 2012 році і участь у ньому взяли 70 країн. В Україні відповідальним за PISA стане Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

Як проходить тест?
Тест будуть проходити не усі школярі, а обрані за допомогою спеціального алгоритму експертів PISA. Це буде рівна кількість 15-річних учнів як із сільських та міських шкіл, так і зі спеціалізованих ліцеїв. При цьому йдеться не про весь клас, а про певну кількість учнів від кожної школи. Вони здаватимуть тести із трьох предметів: читання, математики та природничих наук, а також із одного предмету, який становить фокус дослідження (минулого разу зосередились на вирішенні проблем та фінансовій грамотності). Протягом двох годин учні відповідають на запитання, які стосуються певної життєвої ситуації. Крім цього, учні та директори шкіл заповнюють анкету про шкільну систему та навчальне середовище загалом. Це дає змогу зрозуміти, наскільки діти долучаються до навчального процесу, який вплив на них має школа, вчителі, батьки.

Як буде проходити підготовка вчителів та учнів до тесту?
З метою підготовки учнів до тестування The Programme for International Student Assessment для учнів ООЗ «Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 імені Героя Радянського Союзу В.С. Колісника» проводились тренінги з розв’язування тестових завдань, а також тренувальне тестування. Умова завдань тренувальних тестів з математики (з відповідями) ТУТ.

Переглядів: 710 | Додав: kaktus | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2017  »